Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

ORIENTANA

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w ORIENTANA

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Orientana.pl to nie tylko kosmetyki, to filozofia dbania o skórę i włosy w zgodzie z naturą. Każdy produkt Orientana oparty jest na starannie dobranych naturalnych składnikach o leczniczych właściwościach, które zostały wykorzystane przez wieki w azjatyckiej medycynie naturalnej. Teraz te same tajemnice ajurwedy są dostępne dla Ciebie, dzięki wyjątkowym recepturom marki Orientana. Bogata oferta kosmetyków orientana.pl W sklepie internetowym orientana.pl znajdziesz szeroki wybór produktów, które dbają o Twoje zdrowie i urodę w sposób naturalny i holistyczny. Składy kosmetyków oparte są na azjatyckich ziołach i składnikach aktywnych, które zostały starannie wyselekcjonowane przez ekspertów z całego świata. Orientana oferuje wszystko, czego potrzebujesz do kompleksowej pielęgnacji skóry i włosów, od naturalnych kremów po odżywcze olejki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

ORIENTANA oferuje zawsze:

  • Tylko najlepsze składniki

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w ORIENTANA, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.