Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Oshee Shop

Zyskaj 2,25% cashback za zakupy w Oshee Shop

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem. Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji. Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
OSHEESHOP.EU TO OFICJALNNY SKLEP, GDZIE ŁĄCZĄ SIĘ 3 BRANDY OSHEE WORLD:

OSHEE - jest liderem rynku napojów funkcjonalnych w Polsce. Inspiruje, motywuje do działania, aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Jednak OSHEE to nie tylko sport, ale cały styl życia. Marka poszerza produkty z linii beauty, tattoo, a także dedykowane dla gamerów. OSHEE to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Jej produkty podbijają świat – jest obecna na 55 rynkach zagranicznych na 3 kontynentach.

SONKO - w asortymencie Sonko znajdziesz wiele pysznych i zdrowych przekąsek, a także dodatków do śniadań, obiadów czy kolacji. Możesz spakować je na trening, lunch, czy podwieczorek. Wafle, talarki czy mace pokochają nie tylko dorośli, ale i dzieci – to doskonały pomysł na słodką lub słoną, a jednocześnie pożywną i pełną witamin przekąskę.

KINGA PIENIŃSKA - na rynku dostępnych jest wiele wód mineralnych, które można brać pod uwagę podczas wyboru konkretnych produktów. Wszystkie dostępne w sklepie OSHEE wody Kinga Pienińska mają pewne źródło pochodzenia. Woda czerpana jest ze źródeł usytuowanych w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego, w obrębie jednych z najczystszych gór Europy, o budowie geologicznej, działającej jak naturalny filtr. Z głębinowych źródeł Kinga Pienińska trafia wprost ze źródła do butelki, zachowując wszystkie walory stworzone przez naturę.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Oshee Shop oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa do 199 zł
  • Szybka realizacja zamówień

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Oshee Shop, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.