Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pearlani

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Pearlani

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Nasza skóra i włosy codziennie narażone są na mnóstwo czynników, które mogą pogorszyć ich kondycję. Duże słońce czy mróz nie sprzyjają naszej skórze, a także włosom. Jak więc utrzymać nasze piękno w dobrej kondycji? Z pomocą przychodzi sklep pearlani.pl, w którym znajdziesz skuteczne kosmetyki i akcesoria do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów.

Pearlani - znane marki kosmetyków

Na stronie internetowej sklepu pearlani.pl znajdziesz szeroki wybór kosmetyków niezbędnych do codziennej pielęgnacji, a także perfumy i suplementy diety wzmacniające włosy, skórę i paznokcie. Marka Pearlani oferuje kosmetyki nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn! W śród kosmetyków i perfum znajdziesz topowe marki jak Chanel, czy Dior. W ofercie pearlani.pl pojawiają się kosmetyki przeciwstarzeniowe, nawilżające, a także wiele produktów do pielęgnacji włosów, rzęs oraz ust. Sprawdź całą ofertę sklepu Pearlani i znajdź kosmetyk odpowiedni do Twoich potrzeb.

Bestsellery sklepu Pearlani

Klienci sklepu pearlani.pl najchętniej wybierają produkty marki Estee Lauder, BioDermic, Dior. W Bestsellerach spotkamy się z kosmetykami do pielęgnacji twarzy, włosów oraz perfumy. Suplementy diety marki La Vie Skin to również topowe produkty w sklepie internetowym Pearlani. Zajrzyj na stronę pearlani.pl i wybierz swój własny bestseller!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pearlani oferuje zawsze:

  • Bezpłatna wysyłka od zamówienia powyżej 299 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Pearlani, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.