Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Petgood

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Petgood

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Obecnie wiele osób zdaje sobie sprawę, że ograniczenie spożycia mięsa jest jednym z najlepszych sposobów na zmniejszenie wpływu na środowisko. Jednak wielu nie wie, że zwierzęta domowe spożywają 25% całego mięsa na całym świecie , co oznacza, że ​​są prawdziwym obciążeniem dla środowiska. Mamy misję, aby to zmienić, ponieważ kochamy zwierzęta i naszą planetę.

W tym celu powstała szwedzka firma petgood. Opracowaliśmy własną karmę dla psów i kotów, kompletną karmę dla psów i kotów, zawierającą najwyższej jakości białko owadzie, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe ze źródeł roślinnych. Jednak oprócz tego, że twój pies i kot są szczęśliwsi i zdrowsi, przyczynia się również do tego, że nasza planeta jest szczęśliwsza i zdrowsza; Owady wykorzystywane jako źródło białka powodują 94% mniej emisji gazów cieplarnianych, potrzebują 93% mniej ziemi, zużywają 92% mniej paszy i 80% mniej wody w porównaniu z mięsem – co czyni je zrównoważoną i zdrową alternatywą dla Twojego zwierzaka! Jak to jest łapczywe?!

.

Petgood to szwedzka firma zajmująca się technologią żywności, działająca na rzecz zrównoważonego i przejrzystego świata zwierząt domowych. Dziś sprzedajemy karmę dla psów, karmę dla szczeniąt, wykałaczki dentystyczne, przysmaki dla psów i biodegradowalne worki na odchody. Nasze produkty sprzedawane są w całej UE za pośrednictwem naszej własnej strony internetowej, a sprzedaż karmy dla kotów rozpoczniemy w czerwcu 2022 roku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Petgood oferuje zawsze:

  • NEXT GENERATION PET PRODUCTS

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Petgood, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.