Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Plant Therapy

Zyskaj 2,62% cashback za zakupy w Plant Therapy

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

TPlant Therapy-Terapia roślinna

W Plant Therapy bezpieczeństwo i edukacja są podstawą wszystkiego, co robimy. Oprócz oferowania czystych, wysokiej jakości olejków eterycznych, naturalnych produktów do pielęgnacji ciała i CBD, chcemy dać Ci narzędzia i know-how, dzięki którym będziesz mógł bezpiecznie używać olejków eterycznych i zrozumieć składniki, których używamy w naszych produktach.

A ponieważ cenimy przejrzystość i uczciwość, publikujemy raporty z testów naszych olejków eterycznych, olejków nośnikowych i CBD, a także oferujemy przystępne ceny na wszystkie nasze produkty.

Terapia Roślinna jest również oddana społeczności, zarówno lokalnie, jak i globalnie, abyśmy mogli mieć pozytywny wpływ na jak największą liczbę osób.

Niezależnie od tego, czy nie wiesz nic o olejkach eterycznych i dopiero zaczynasz je badać, czy też używasz ich od wielu, wielu lat, wszyscy mamy jedną wspólną cechę: chcemy, aby dostępne były najczystsze i najwyższej jakości olejki eteryczne.

Co wyróżnia Terapię Roślinną? Co sprawia, że ​​Plant Therapy jest najlepszą firmą produkującą olejki eteryczne?

Ludzie. Właściciele. Zespół zarządzający. Zespół aromaterapeutów. Zespół obsługi klienta. Zespół magazynowy. I wreszcie NAJLEPSI klienci.

Wychodzimy poza samą sprzedaż najwyższej jakości olejków eterycznych. Chcemy robić więcej. Dlatego stworzyliśmy pierwszą w historii pełną linię synergii KidSafe®.

Opracowane przez Roberta Tisseranda, rodzice mogą bez wątpienia wiedzieć, że pomagają błogosławić życie swoich dzieci najbezpieczniejszymi i najskuteczniejszymi olejkami na rynku dla ich najmłodszych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Plant Therapy oferuje zawsze:

  • Bezpłatna wysyłka i zwroty

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Plant Therapy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.