Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pomalunki

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Pomalunki

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Narodziny dziecka czy ślub to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka.

Są one ważne zarówno dla rodziców, narzeczonych, jak i całej rodziny.

To chwile pełne emocji i wzruszeń, o których pragnie się pamiętać przez lata.

Jeśli chcesz zapewnić komuś ujęcie tych ważnych chwil, wybierz prezent ze sklepu Pomalunki i podaruj możliwość powrotu do nich w dowolnym momencie życia.

Pomalunki.pl to sklep internetowy dla osób, które poszukują oryginalnych prezentów na narodziny dziecka, roczek, chrzciny, ale także na dzień ojca, babci czy dla przyjaciółki.

Dużą popularnością cieszą się personalizowane plakaty z dziećmi, które pięknie ozdabiają mieszkanie rodziców, ale także wyjątkowe kartki okolicznościowe.

Pomalunki.pl oferuje także wykonanie portretu ze zdjęcia na specjalne zamówienie.

Ale to nie wszystko. Możesz zamówić jeszcze zaproszenia na ślub, kubki z nadrukiem i inne piękne pamiątki wzbogacone unikalnymi grafikami, które w większości wykonane są własnoręcznie przez samą właścicielkę.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pomalunki oferuje zawsze:

  • Pomysły na prezent z okazji narodzin dziecka
  • Oryginalne prezenty na dzień matki i ojca
  • Kartki okolicznościowe na wyjątkowe okazje
  • Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie chrzestnym?

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 66 dni

Po dokonaniu zakupu w Pomalunki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.