Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pomoce Rehabilitacyjne

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Pomoce Rehabilitacyjne

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Od 2009 roku jesteśmy dystrybutorem najszerszego asortymentu pomocy rehabilitacyjnych, kompensacyjnych, ortopedycznych i treningowych w Czechach, Słowacji i Polsce. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w regionie Europy Środkowej w zakresie detalicznej i hurtowej sprzedaży pomocy rehabilitacyjnych. Nieustannie poszerzamy zakres reprezentowanych marek, bazę klientów oraz region działania. Wspieramy markę nie tylko marketingiem internetowym, ale również kampaniami billboardowymi i radiowymi. U nas nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, szeroki wybór produktów, szybką dostawę towaru, prezent do każdego zamówienia, a także promocje na darmową wysyłkę.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pomoce Rehabilitacyjne oferuje zawsze:

  • Darmową wysyłkę za zakupy powyżej 399 zł
  • Wszystkie towary mamy w magazynie
  • Pomoc z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Pomoce Rehabilitacyjne, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.