Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Puder i krem

Zyskaj 3,25% cashback za zakupy w Puder i krem

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Puder i Krem to renomowany sklep internetowy z kosmetykami, oferujący wysokiej jakości produkty kosmetyczne prosto pod drzwi klienta. W bogatym asortymencie sklepu znajdują się prestiżowe marki, takie jak ARTDECO, PUPA Milano, Laura Mercier, Revlon, a także wiele innych światowych marek makijażowych oraz pielęgnacyjnych, w tym szeroką gamę polskich marek kosmetycznych. Właściciel sklepu jest firma Baltic Company Sp. z o.o. założona w 1990 roku. puderikrem.pl to nie tylko miejsce zakupów, ale także centrum inspiracji i wiedzy kosmetycznej. Dla każdej klientki znajdzie się tu coś odpowiedniego, dzięki szerokiemu wyborowi kosmetyków oraz akcesoriów. Dodatkowo, sklep oferuje cenne porady ekspertów, recenzje znanych influencerów oraz informacje o nadchodzących promocjach i wydarzeniach. Baltic Company Sp. z o.o. to jedno z największych przedsiębiorstw dystrybucyjnych kosmetyków do makijażu i pielęgnacji w Polsce. Kupując na puderikrem.pl, klienci mają pewność, że nabywają autentyczne produkty bezpośrednio od producentów, ciesząc się gwarancją jakości i oryginalności. Dla miłośniczek piękna, puderikrem.pl to nie tylko sklep, lecz także niezawodne źródło inspiracji i profesjonalnej wiedzy kosmetycznej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Puder i krem oferuje zawsze:

  • Wysyłka w ciągu 24 godzin
  • 30 dni na zwrot kosmetyków
  • darmowa dostawa od 199 zł
  • Konsultacje online: Zapisz się!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 33 dni

Po dokonaniu zakupu w Puder i krem, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.