Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Rahygge

Zyskaj 7,5% cashback za zakupy w Rahygge

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Rahygge.pl nie jest kolejnym, zwykłym sklepem z kawą. To miejsce, które łączy ludzi, którzy kochają kawę, podejmują świadome wybory w kwestii zdrowia i aktywnego stylu życia oraz troszczą się o naszą planetę. Nasza kawa nie tylko pochodzi z upraw ekologicznych. Została dodatkowo wzbogacona ekstraktami z grzybów adaptogennych o bogatych właściwościach zdrowotnych. W naszej rzemieślniczo wypalanej kawie znajdziecie ekstrakty z grzybów takich jak: reishi, lions’s mane (soplówka jeżowata), chaga czy maitake i tremella. To dzięki nim nasza kawa przemienia się dobrze zbalansowany, zdrowy napój o wyjątkowym smaku z efektem umami. Założycielka sklepu, Irina Sandberg, od wielu lat z ogromną pasją i zamiłowaniem, pragnie podzielić się doświadczeniem picia kawy z grzybami. Jej marzeniem jest, by każdy miłośnik czarnego napoju, mógł cieszyć się jego smakiem, bez odczuwania efektów ubocznych jakie powoduje picie zwykłej kawy i w pełnej harmonii z naturą. Jej celem jest upowszechnienie wyjątkowego doświadczenia picia kawy z grzybami w różnych zakątkach świata. RaHygge.pl powstało, aby pomóc jej w realizacji tych marzeń.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Rahygge oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 50 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 40 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Rahygge, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.