Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Strawberrynet

Zyskaj aż do 6,1% cashback za zakupy w Strawberrynet

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Strawberry Cosmetics może pochwalić się już ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w handlu elektronicznym oraz oddanym zespołem pracowników, usprawniających wysyłki do Klientów. Nazwaliśmy się "świeżą firmą kosmetyczną", ponieważ jesteśmy pomysłowi i otwarci na nowości oraz zdeterminowani, aby stać się liderem na rynku sklepów internetowych.

Strawberry Cosmetics przedstawia pierwszą prawdziwą ofertę w internecie, umożliwiającą zakup oryginalych markowych produktów po atrakcyjnych, niskich cenach. Naszym celem jest oferowanie Klientom wygodnych i bezstresowych zakupów przez internet w cenach, na które każdy może sobie pozwolić.

Jak świeże truskawki, wszystkie nasze produkty są świeże i oryginalnego pochodzenia, a naszym ofertom specjalnym po prostu nie można się oprzeć. Jesteśmy firmą międzynarodową; wszystkie produkty są oryginalne, nie zawierają podatku i wysyłamy je bezpłatnie do każdego miejsca na świecie. Mamy setki tysięcy zadowolonych Klientów w ponad 200 państwach na świecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Strawberrynet oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Strawberrynet, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.