Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Superbutelki

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Superbutelki

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W sklepie internetowym superbutelki.pl znajdziesz bardzo szeroki asortyment butelek i opakowań szklanych w konkurencyjnych cenach! Nieważne, czy organizujesz imprezę okolicznościową np. wesele czy rodzinny jubileusz, samodzielnie tworzysz przetwory, czy domowe soki- u naszego Reklamodawcy zaopatrzysz się we wszystko, czego potrzebujesz. Opakowania szklane od SuperButelki będą też świetnie wyglądać jako dekoracja wnętrza! Dla fanów zdrowego odżywiania, sklep oferuje soki z kiszonych warzyw i kiszonki, które są bogatym źródłem kwasów fenolowych, flawonoidów i witamin. Opakowania szklane i nie tylko na superbutelki.pl Na superbutelki.pl kupisz butelki na nalewki, wina, piwa, soki, oliwę, a także słoje, beczki i beczułki z kranikiem. Jeśli potrzebujesz słoików na domowe przetwory, miód, czy przyprawy- nasz Reklamodawca przyjdzie Ci z pomocą! Popularną kategorią są również akcesoria do alkoholu: zakrętki, korki, zaciskarki do zakrętek, etykiety, korkownice ręczne i kapturki termokurczliwe w kilku kolorach. superbutelki.pl oferuje też gotowe zdrowe produkty- takie jak ogórki kiszone, kapustę kiszoną, soki z kiszonej kapusty i buraka, sól kłodawską i himalajską.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Superbutelki oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa InPost od 299,00 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 19 dni

Po dokonaniu zakupu w Superbutelki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.