Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Your Home Story

Zyskaj 1,75% cashback za zakupy w Your Home Story

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

to wyjątkowe miejsce, w którym zgromadziliśmy zachwycające elementy wyposażenia wnętrz.

Znajdą u nas coś dla siebie zarówno wielbiciele tradycji, jak i zwolennicy nowoczesności.

Nasze produkty zaprojektowano tak, aby były nie tylko piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne.

Oferujemy Państwu szeroki asortyment akcesoriów tekstylnych i dekoracyjnych, w którym każdy z Państwa będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Przy pomocy produktów przystępnych cenowo, kuszących bogactwem barw i wzorów, stworzą Państwo niepowtarzalny klimat, napiszą własną, domową historię.

Zachęcamy do sprawdzenia jakie to proste.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Your Home Story oferuje zawsze:

  • Kupuj bez ryzyka. Darmowa dostawa. Darmowy zwrot. My zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Po dokonaniu zakupu w Your Home Story, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.