Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

YourSkin

Uzyskaj 2,5% zwrotu za zakupy w YourSkin

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W sklepie Your Skin znajdziesz szeroki wybór niezawodnych produktów, które pomogą Ci w osiągnięciu perfekcyjnie gładkiej cery. Oczyszczanie, nawilżanie, regeneracja i odbudowa to najważniejsze potrzeby skóry. Skorzystaj z profesjonalnych produktów ze strony y-s.eu, takich jak bestsellerowy żel oczyszczający z kwasu azelainowego z ekstraktem z zielonej herbaty, który działa przeciwzaskórnikowo i przeciwzapalnie, przy czym dokładnie oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń. C-Tetra Cream to najlepiej sprzedający się krem antyoksydacyjny, który chroni skórę przed efektami starzenia się. Jest lekki i szybko wchłania, a przy tym napełnia energią i nawilża. Z produktami ze sklepu Your Skin zadbasz o swoją cerę w zaciszu domowym tak jak w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

YourSkin oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa
  • 100 dni na zwrot
  • Próbki do zamówień

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w YourSkin, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.