Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zalando

Zyskaj 6% cashback za zakupy w Zalando

KUP KARTĘ UPOMINKOWĄ DO ZALANDO I ZYSKAJ CASHBACK! Cashback jest przyznawany wyłącznie za zakup karty upominkowej, którą można zrealizować w sklepie Zalando.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Teraz możesz kupić karty upominkowe do Zalando i zapłacić online!

Zalando

Sklep internetowy Zalando.pl to ubrania, obuwie, dodatki i kosmetyki dla Pań, Panów i najmłodszych. Świetne ceny, bogata kolekcja i najwyższa jakość produktów sprawiły, że Zalando stał się najpopularniejszym wśród Polek miejscem zakupu odzieży on-line. Teraz, oprócz częstych akcji rabatowych samego sklepu, za każdy zakup otrzymasz zwrot kosztów od Refunder!

Ponad 1000 znanych marek w zasięgu kliknięcia myszką

Zalando.pl oferuje produkty ponad 1000 znanych marek, od tych droższych, jak na przykład Burberry lub Calvin Klein, po bardziej przystępne cenowo: New Look, Dorothy Perkins i TOPSHOP. Dostępne są również kolekcje marek znanych nam na co dzień z centrów handlowych, np. GAP, Benetton, Esprit, Levi's, a także odzież sportowa Nike, Adidas i wiele innych. Warta uwagi jest też marka własna sklepu - Zalando Essentials, w której obrębie znajdziemy między innymi linię 'Curvy', dla Pań z krągłościami oraz 'Maternity', czyli artykuły dla przyszłych Mam. Zakupy on-line okażą się w tym przypadku znaczną oszczędnością nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Co ciekawe, dostawa gratis bez minimalnej kwoty zamówienia to nie wszystko - za zwroty również nic nie zapłacimy!


Wartość zwrotu naliczana jest od kwoty brutto zakupu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zalando oferuje zawsze:

  • Największy w Europie sklep internetowy z modą.
  • Darmowa wysyłka od 39 zł
  • 100 dni na zwrot.

Ważne informacje

- Cashback jest przyznawany wyłącznie za zakup karty upominkowej, którą można zrealizować w sklepie Zalando.
- Cashback nie zostanie przyznany za zakup kart upominkowych Zalando w celu późniejszego zakupu B2B lub dalszej odsprzedaży kart upominkowych
- Kwota zakupionej karty podarunkowej, która została już dodana na koncie Zalando, ale nie została jeszcze wykorzystana, pozostaje na koncie Zalando w postaci kredytu na kolejne zakupy
- Minimalna wartość zakupu karty upominkowej to 25 złotych, a maksymalna to 900 złotych
- Karty upominkowe, które nie zostały zarejestrowane na koncie Zalando, można zwrócić w ciągu 14 dni, kontaktując się z serwisem Refunder.
- W przypadku zwrotu towaru w Zalando, zwrot pieniędzy za kartę upominkową zostanie dokonany na Twoje konto Zalando.
- Karta upominkowa jest do wykorzystania wyłącznie w asortymencie modowym Zalando.
- Karta upominkowa traci ważność po 5 latach
- Maksymalne użycie karty upominkowej w transakcji to kwota 900 zł
- Zarejestrowana karta upominkowa na stronie Zalando jest liczona jako wykorzystana, nawet jeśli nie zamówiono żadnego przedmiotu i nie można jej zwrócić.

PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART UPOMINKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 14 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w Zalando, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.