Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zalando

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Zalando

KUP KARTĘ UPOMINKOWĄ DO ZALANDO I ZYSKAJ CASHBACK!

Cashback jest przyznawany wyłącznie za zakup karty upominkowej, którą można zrealizować w sklepie Zalando.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Teraz możesz kupić karty upominkowe do Zalando i zapłacić online!

Zalando

Sklep internetowy Zalando.pl to ubrania, obuwie, dodatki i kosmetyki dla Pań, Panów i najmłodszych. Świetne ceny, bogata kolekcja i najwyższa jakość produktów sprawiły, że Zalando stał się najpopularniejszym wśród Polek miejscem zakupu odzieży on-line. Teraz, oprócz częstych akcji rabatowych samego sklepu, za każdy zakup otrzymasz zwrot kosztów od Refunder!

Ponad 1000 znanych marek w zasięgu kliknięcia myszką

Zalando.pl oferuje produkty ponad 1000 znanych marek, od tych droższych, jak na przykład Burberry lub Calvin Klein, po bardziej przystępne cenowo: New Look, Dorothy Perkins i TOPSHOP. Dostępne są również kolekcje marek znanych nam na co dzień z centrów handlowych, np. GAP, Benetton, Esprit, Levi's, a także odzież sportowa Nike, Adidas i wiele innych. Warta uwagi jest też marka własna sklepu - Zalando Essentials, w której obrębie znajdziemy między innymi linię 'Curvy', dla Pań z krągłościami oraz 'Maternity', czyli artykuły dla przyszłych Mam. Zakupy on-line okażą się w tym przypadku znaczną oszczędnością nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Co ciekawe, dostawa gratis bez minimalnej kwoty zamówienia to nie wszystko - za zwroty również nic nie zapłacimy!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zalando oferuje zawsze:

  • Największy w Europie sklep internetowy z modą.
  • Dostawa gratis.
  • 100 dni na zwrot.

Ważne informacje

- Cashback jest przyznawany wyłącznie za zakup karty upominkowej, którą można zrealizować w sklepie Zalando.
- Kwota zakupionej karty podarunkowej, która została już dodana na koncie Zalando, ale nie została jeszcze wykorzystana, pozostaje na koncie Zalando w postaci kredytu na kolejne zakupy
- Karty upominkowe, które nie zostały zarejestrowane na koncie Zalando, można zwrócić w ciągu 14 dni, kontaktując się z serwisem Refunder.
- W przypadku zwrotu towaru w Zalando, zwrot pieniędzy za kartę upominkową zostanie dokonany na Twoje konto Zalando.
- Zarejestrowana karta upominkowa na stronie Zalando jest liczona jako wykorzystana, nawet jeśli nie zamówiono żadnego przedmiotu i nie można jej zwrócić.

PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART UPOMINKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Zalando, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.