Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zarapharm

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Zarapharm

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Zarapharm.com/pl to więcej niż sklep, to misja dbania o Twoje zdrowie w sposób holistyczny. Od 10 lat nasz Reklamodawca dostarcza klientom suplementy diety, które są efektem pasji i troski o Twoje dobre samopoczucie. Zarapharm narodziło się z pasji do holistycznego podejścia do zdrowia i funkcjonowania ludzkiego organizmu. To pytanie, jak wspomóc organizm naturalnymi metodami, popchnęło naszego Reklamodawcę do dalszych poszukiwań, aż w końcu postanowili podzielić się wyjątkowymi odkryciami z innymi. Zarapharm uważa,, że zdrowie to nie tylko brak choroby, ale przede wszystkim stan równowagi fizycznej, psychicznej i duchowej. Preparaty i suplementy są stworzone w trosce o osiągnięcie tego celu tak, aby zapewnić Ci najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Bogaty asortyment suplementów zarapharm.com/pl W sklepie internetowym zarapharm.com/pl znajdziesz szeroki wybór suplementów diety, które wspierają różnorodne potrzeby zdrowotne. Od witamin i minerałów po preparaty stworzone z myślą o konkretnych problemach zdrowotnych - Zarapharm to miejsce, gdzie znajdziesz wsparcie dla swojego organizmu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zarapharm oferuje zawsze:

  • Najwyższej jakości, produkty z udokumentowanym działaniem

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Zarapharm, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.