Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Alpinus

Zyskaj 2,1% cashback za zakupy w Alpinus

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Marka Alpinus to chyba najsłynniejsza polska firma turystyczna i outdoorowa, którą kojarzy każdy miłośnik górskiej turystyki. Z każdym sezonem, kolekcja produktów polskiej firmy Alpinus powiększa się, a aktywny turysta może wybierać kolejne zestawy odzieży i sprzętu. Wśród produktów marki Alpinus dostępnych na rynku warto wymienić kurtki przeciwdeszczowe Alpinus, męskie i damskie softshelle, polar z Polartecu®, koszulki bawełniane Alpinus, czapki zimowe z wełną merino czy letnie z daszkiem. W swojej ofercie posiadają również sprzęt turystyczny Alpinus, w tym kije trekkingowe, śpiwory turystyczne, plecaki trekkingowe czy wspinaczkowe. Część kolekcji powstaje również w Polsce.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Alpinus oferuje zawsze:

  • Dostawa gratis od 199 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 39 dni

Po dokonaniu zakupu w Alpinus, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.