Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konto 360º Banku Millennium daje Ci możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach. Bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 37.50 zł zwrotu za zakup w Bank Millennium Konto 360°

Bank Millennium Konto 360° oferuje zawsze:

  • 0 zł za konto i kartę do konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
  • 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez Internet i Aplikację Mobilną

Ważne informacje

Cashback dla Konta 360° lub Konta 360° Student przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa i zostaną spełnione warunki aktywności. Aby wniosek został zaakceptowany przez Bank, Klient nie może być aktywnym Klientem Banku w okresie od roku lub wcześniej od momentu wysłania wniosku (nie może posiadać żadnego produktu, wliczając w to pełnomocnictwa). Podczas zakładania konta wymagany jest przelew weryfikacyjny na kwotę 10 zł, która pozostaje na otwartym koncie. Cashback od Refunder będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie banku nie będzie kwalifikowany do uzyskania cashbacku.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 95 dni od daty złożenia wniosku

Po dokonaniu zakupu w Bank Millennium Konto 360°, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

FAQ