Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bezpieczna Rodzina

Zyskaj 3,2% cashback za zakupy w Bezpieczna Rodzina

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Misją sklepu Bezpieczna Rodzina jest stałe zwiększanie poczucia bezpieczeństwa naszych Klientów i podnoszenie komfortu ich życia. Dążymy do tego, by sprzedawane przez nas urządzenia gwarantowały odbiorcom proste i intuicyjne rozwiązania. Skupiamy się na stałej rozbudowie naszej oferty poprzez nieustanne poszerzanie asortymentu oraz wprowadzanie nowych technologii. W naszym sklepie znajdują się zegarki GPS dla dzieci i seniorów, sportowe smartwatche, opaski S.O.S. dla osób starszych, a także lokalizatory osobiste, GPS dla zwierząt i GPS do auta. Oferujemy urządzenia, które gwarantują jeszcze lepszy komfort życia i bezpieczeństwo w domu – kamery wewnętrzne i zewnętrzne, czujniki dymu, czadu, gazu, czy zalania, a także wygodne rozwiązania z dziedziny SMART HOME.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Bezpieczna Rodzina oferuje zawsze:

  • Jakość, sprawdzone rozwiązania i wieloletnie doświadczenie

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Bezpieczna Rodzina, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.