Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

ButyRaj

Uzyskaj 4% zwrotu za zakupy w ButyRaj

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W ofercie sklepu na butyraj.pl dostępne są buty dla kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży na każdą okazję, od sandałów i botków, po sportowe i zimowe. Wszystkie produkty z ButyRaj wykonane są z najlepszych materiałów, cechuje je niezwykły komfort oraz wygoda. Sklep ButyRaj umożliwia wybranie interesującego klienta obuwia ze względu na kategorię, markę, kolor, rozmiar, obcas czy materiał. Znalezienie idealnego obuwia na ButyRaj ułatwi wybór odpowiednich filtrów, co znacząco skraca zakupy online. W asortymencie sklepu butyraj.pl znajduje się ponad kilka tysięcy modeli butów. Wszystkie marki w sklepie ButyRaj to polskie marki takie jak: Big Star Łukbut czy Helios.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

ButyRaj oferuje zawsze:

  • Szeroki wybór modnej odzieży i obuwia w najlepszych cenach

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

0d 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w ButyRaj, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.