Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Citi Handlowy - Karta kredytowa z voucherem o wartości 450zł do Biedronki

Uzyskaj 75 zł zwrotu za zakup w Citi Handlowy - Karta kredytowa z voucherem o wartości 450zł do Biedronki

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza zostanie podpisana umowa, a następnie karta zostanie wydana.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Oferta powitalna: aż 450 zł do Biedronki po spełnieniu warunków! 0 zł za wydanie i obsługę karty głównej przy spełnieniu warunków. Opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty. RRSO 26,28% dla przykładu reprezentatywnego.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Citi Handlowy - Karta kredytowa z voucherem o wartości 450zł do Biedronki oferuje zawsze:

  • Sprawdź, jak odebrać nagrodę powitalną z naszą kartą.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Citi Handlowy - Karta kredytowa z voucherem o wartości 450zł do Biedronki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.