Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Diamante Wear to jedna z najszybciej rozwijających się polskich marek odzieżowych, która podbija serca młodych ludzi dzięki temu, że oferuje ubrania o nowoczesnych krojach i ciekawych wzorach. Diamante Wear’y to nie tylko odzież męska, damska i dziecięca, ale także akcesoria.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 4.3% zwrotu za zakup w Diamante Wear

Poziomy zwrotu

Whole store 4.3%
Sale, Spodnie i Kurtki 3%

Wszystkie poziomy zwrotów

Diamante Wear oferuje zawsze:

  • Ubrania, akcesoria dla młodych ludzi

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Diamante Wear, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Diamante Wear

Diamante Wear oferuje zwrot aż do 4.3%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Whole store 4.3%
Sale, Spodnie i Kurtki 3%