Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Diamante Wear to jedna z najszybciej rozwijających się polskich marek odzieżowych, która podbija serca młodych ludzi dzięki temu, że oferuje ubrania o nowoczesnych krojach i ciekawych wzorach. Diamante Wear’y to nie tylko odzież męska, damska i dziecięca, ale także akcesoria.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Diamante Wear

Uzyskaj aż do 4.3% zwrotu za zakup w Diamante Wear

Poziomy zwrotu

Whole store 4.3%
Sale, Spodnie i Kurtki 3%

Wszystkie poziomy zwrotów

Diamante Wear oferuje zawsze:

  • Ubrania, akcesoria dla młodych ludzi

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Diamante Wear, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Diamante Wear

Diamante Wear oferuje zwrot aż do 4.3%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Whole store 4.3%
Sale, Spodnie i Kurtki 3%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria