Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

DSTREET

Uzyskaj 2,25% zwrotu za zakup w DSTREET

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Dstreet to ogólnokrajowy portal z odzieżą.

Podążamy za najnowszymi trendami mody i na bieżąco pragniemy dostarczać najnowsze dostępne kolekcje, sprzyjające współczesnym trendom obowiązującym w świecie mody.

Moda niejedno ma imię. Od dłuższego czasu nie czuje się w niej żadnych ograniczeń. To ona pozwala wyrażać ludziom siebie.

Swoje codzienne stylizacje często wybieramy się w zależności od nastroju, pogody czy chęci. Rzadko kiedy ocenia się jednak kogoś po tym, jak jest ubrany.

Raczej zastanawiamy się, co dany styl może powiedzieć o tej konkretnej osobie, która przyciągnęła nasz wzrok.

Indywidualność to coś, co dziś się bardzo ceni i to właśnie w modzie jest magiczne - każdy może być inny. Dlatego ta wolność wyboru ubioru jest wspaniała.

Niezależnie od tego co preferujesz w ubiorze - czy to będą bluzy damskie czy męskie, czy eleganckie marynarki, spodnie dresowe lub jeansy czy bluzki z kapturem, czy koszule we wzory - zawsze możesz czuć się dobrze.

Ale czym ona w zasadzie jest?

To nie tylko ubrania takie jak kurtki przejściowe czy legginsy ale to też obuwie i dodatki - torebki czy biżuteria. Wyczucie stylu to coś, za co można pochwalić niewiele osób, bo dopasowanie wszystkiego ze sobą nie zawsze jest takie proste, jak może się wydawać. Do wyboru jest w końcu masa różnych ubrań.

Nie warto jednak się zniechęcać, bo moda ma być przede wszystkim zabawą i sprawiać, że to osoba, która nosi dane rzeczy, będzie się w nich dobrze czuła.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

DSTREET oferuje zawsze:

  • 20 zł za zapis do newslettera.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100dni

Po dokonaniu zakupu w DSTREET, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.