Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dzieciakowo to sklep oferujący ubrania dla dzieci przede wszystkim polskich marek. Znajdziesz tutaj odzież w rozmiarach dla mniejszych dzieci- przedszkolaków a także starszych (rozmiary od 92 – 158).

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Dzieciakowo

Dzieciakowo oferuje zawsze:

  • Ubranka i akcesoria dla dzieci
  • Szybką wysyłkę
  • Możliwość wymiany

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Dzieciakowo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.