EuroFlorist

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w EuroFlorist

Przejdź do EuroFlorist

To kwiaciarnia internetowa dostarczająca bukiety, wiązanki i upominki, do każdego miejsca w Polsce a także kwiaty za granicę i na każdą okazję. Oferowane kwiaty są w takich samych cenach jak w kwiaciarniach stacjonarnych, doliczane są jedynie koszty dostawy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

  • PayPal

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w EuroFlorist

Przejdź do EuroFlorist

EuroFlorist oferuje zawsze:

  • Bukiety i wiązanki z wysyłką do Polski i za granicę
  • Zamówienie realizowane w mniej niż 24 godziny

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w EuroFlorist, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks i Usługi i Prenumeraty