Eyerim

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Eyerim

Przejdź do Eyerim

Eyerim - to tutaj znajdziesz tysiące autentycznych modeli okularów słonecznych, korekcyjnych i narciarskich od prestiżowych światowych marek, jak np. Ray-Ban, poprzez kolekcje designerskie i ręcznie wyrabiane kolekcje mniejszych i niezależnych wytwórców. Wszystkie produkty są w 100% oryginalne i mają 2-letnią gwarancję.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Eyerim

Przejdź do Eyerim

Eyerim oferuje zawsze:

  • Tysiące modeli okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i narciarskich.
  • Bezpłatna wysyłka.
  • 30 dni na zwrot.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Eyerim, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria i Uroda i Zdrowie