Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Firma Feelunique, założona w 2005 roku, jest wiodącym europejskim sprzedawcą detalicznym kosmetyków wysokiej jakości. Od palet po produkty do pielęgnacji skóry - na wyciągnięcie ręki masz ponad 30 000 produktów. Dlatego jesteśmy tak niezależni jak to możliwe; zapewniając wiarygodne recenzje i ekspertyzy, dzięki czemu możesz badać trendy, odkrywać nowe produkty, które sprawiają, że czujesz się sobą.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

FeelUnique

Uzyskaj aż do 4.5% zwrotu za zakup w FeelUnique

Poziomy zwrotu

Nowy Klient 4.5%
Powracający Klient 3.5%
Dział Elektronika 1%

Wszystkie poziomy zwrotów

FeelUnique oferuje zawsze:

  • Bardzo bogata oferta kosmetyków

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w FeelUnique, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w FeelUnique

FeelUnique oferuje zwrot aż do 4.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Nowy Klient 4.5%
Powracający Klient 3.5%
Dział Elektronika 1%
Zakupy z użyciem voucheru 0.5%

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie