Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

FIKSOO

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w FIKSOO

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

FIKSOO to polska marka oferująca nowoczesne i minimalistyczne akcesoria dla rodziców.

Nasze wyjątkowe torby i plecaki dla rodziców zostały docenione przez tysiące mam.

Wszystkie nasze produktu w całości tworzone są w Polsce przez lokalnych rzemieślników.

Odpowiadamy na potrzeby rodzicielskiej codzienności Projektujemy dla fascynujących, nowoczesnych mam i pragniemy odczarować znaczenie słowa “torba do wózka”.

Łączymy przemyślaną funkcjonalność z minimalizmem, dzięki czemu nasze torby i plecaki towarzyszą młodym rodzicom nie tylko podczas spacerów z dzieckiem.

Słowa „smart” lub „together” idealnie odzwierciedlają naszą filozofię FIKSOO to nasza interpretacja fińskiego słowa “fiksu”, które można dwojako przetłumaczyć na „smart” lub „together”.

To słowo idealnie odzwierciedla naszą filozofię. Po pierwsze tworzymy rzeczy ultra-funkcjonalne – każda kieszeń i rozwiązanie w torbach jest dokładnie przemyślane.

Projektujemy dla mam i przez mamy, które potrzebują akcesoriów ułatwiających codzienne podróżowanie z maluchami.

Po drugie tworzymy produkty dla kobiet, które najczęściej przebywają wspólnie ze swoimi maluchami.

Bycie razem, wzmacnianie więzi, poczucie bezpieczeństwa są nam bardzo bliskie.

Produkujemy w Polsce u lokalnych rzemieślników Jednym z naszych celów, które stawialiśmy sobie tworząc markę FIKSOO, było wspieranie lokalnej społeczności i mikro-przedsiębiorców.

Nasze produkty są produkowane w małej szwalni w Pomorskiem.

Cieszymy się, że możemy się regularnie spotykać z osobami, które są tak ważną częścią procesu twórczego i bezpośrednio wpływają na jakość naszych produktów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

FIKSOO oferuje zawsze:

  • Produkujemy w Polsce u lokalnych rzemieślników

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w FIKSOO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.