Foreo

Uzyskaj 5.5% zwrotu za zakup w Foreo

Przejdź do Foreo

Foreo to szwedzka marka oferująca produkty kosmetyczne. Założona w 2013 roku firma specjalizuje się w produktach do pielęgnacji jamy ustnej i otrzymała wiele prestiżowych nagród za design i opakowanie.

Najbardziej znaną i rozpoznawalną serią produktów Foreo jest LUNA™. To znane i cenione na całym świecie urządzenie służące do oczyszczania twarzy poprzez drgania o różnej częstotliwości, dogłębnie oczyszcza twarz za pomocą silikonowych wypustek. Kolejnymi sztandarowymi produktami są masażer do oczu IRIS™ oraz ISSA™ - szczoteczka do zębów następnej generacji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5.5% zwrotu za zakup w Foreo

Przejdź do Foreo

Foreo oferuje zawsze:

  • Darmowa wysyłka od 220 zł!
  • 2 lata gwarancji

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Foreo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Shopping