Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Gardenowo

Uzyskaj aż do 3,5% zwrotu za zakup w Gardenowo

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Serdecznie witamy w naszym internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl oraz Hurtowni Ogrodniczej

W naszej szerokiej i różnorodnej ofercie znajdziecie Państwo wszystko. co niezbędne do ogrodu i nie tylko. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie poszerzamy ofertę sprzedażową o nowe produkty. Na polskim rynku jako internetowy sklep ogrodniczy istniejemy już od ponad 10lat i do tej pory obsłużyliśmy blisko kilkaset tysięcy zadowolonych klientów!

Działalność naszej firmy opiera się na trzech bardzo ważnych filarach - doświadczeniu, wiedzy oraz nieustającym rozwoju. Pracujemy na rynku ogrodniczym od lat 90tych również jako hurtownia ogrodnicza. W trosce o zadowolenie naszych klientów współpracujemy wyłącznie z największymi i najlepszymi producentami oraz importerami artykułów ogrodniczych w Polsce. Oferujemy produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Zapewniamy wysokie standardy obsługi klienta.

Gardenowo.pl - Twój sklep ogrodniczy i Hurtownia Ogrodnicza

Nasza oferta to przede wszystkim ogromny wybór akcesoriów ogrodniczych, nasion i cebulek kwiatowych, nasion warzyw, nawozów, profesjonalnych środków do pielęgnacji roślin, preparatów na szkodniki i chwasty, narzędzi ogrodniczych, architektury ogrodniczej oraz akcesoriów do domu i ogrodu. Tylko w naszym sklepie najdziesz tylko i wyłącznie oryginalne produkty renomowanych i cenionych producentów takich jak marka Bros, Bayer, Biopon, Zielony Dom, Substral, Target, Pokon, Kunagone i wiele innych!

Każde opakowanie z nasionami czy cebulkami kwiatowymi posiada numer partii, termin przydatności oraz instrukcję uprawy, co dodatkowo ułatwi Ci proces wysiewu lub sadzenia zakupionego materiału siewnego.

Zapewniamy bardzo krótkie terminy realizacji zleceń - wysyłka zamówionego towaru zazwyczaj odbywa się w przeciągu 24-godzin. Ponadto służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru profesjonalnych środków ochrony i pielęgnacji roślin. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktów, których aktualnie nie ma w naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mail.

Gwarantujemy 100% satysfakcję z zakupów!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Gardenowo oferuje zawsze:

  • Szeroka gama produktów do wyposażenia ogrodu

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w Gardenowo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.