Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Gentle Lover

Uzyskaj 6% zwrotu za zakupy w Gentle Lover

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Gentle Lover z miłości do przyjemności

Jeśli poszukujesz prezentu dla partnera czy partnerki lub chcesz dyskretnie nabyć gadżety erotyczne, to koniecznie zajrzyj do sklepu gentlelover.pl. Właściciele Gentle Lover zapewniają, że każda kobieta i każdy mężczyzna znajdzie u nich coś dla siebie, dzięki czemu poczują się piękni, pożądani i pełni namiętności. Na stronie gentlelover.pl znajdziesz mnóstwo pomysłów na udany wieczór we dwoje, prezent na walentynki albo relaks w pojedynkę. W ofercie sklepu są specjalnie wyselekcjonowane akcesoria erotyczne, bielizna, kajdanki, liny czy też aromatyczne olejki do masażu.

Gentle Lover - dyskretna paczka i 69 dni na zwrot towaru

Gentle Lover zapewnia swobodną i komfortową atmosferę, szczególnie podczas zakupów w sklepie stacjonarnym. Jeśli dokonasz zakupów online, to możesz liczyć na darmową dostawę, dyskretną paczkę, a na zwrot towaru masz aż 69 dni. Cały proces zakupowy gadżetów erotycznych jest szybki i wygodny, co sprawia, że Gentle Lover staje się jednym z najlepszych sklepów tego typu w Polsce.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Gentle Lover oferuje zawsze:

  • Gentle Lover - sex shop online

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Gentle Lover, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.