Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Happy Plugs

Uzyskaj 6,1% zwrotu za zakup w Happy Plugs

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Happy Plugs to szwedzka marka modowa i lifestyle'owa, która podbija świat.

Happy Plugs narodził się pod koniec 2011 roku, kiedy założyciel Andreas Vural szukał pary kolorowych słuchawek dla swojej dziewczyny.

Kiedy nie udało mu się znaleźć odpowiedniego modelu wziął sprawy w swoje ręce - i sam pomalował parę słuchawek. Jego dziewczyna i jej przyjaciele pokochali je! Wtedy zdał sobie sprawę, że jest zapotrzebowanie na dobrze zaprojektowane i niedrogie słuchawki wysokiej jakości, które wykraczają poza funkcjonalność w przestrzeni technologicznej. Z tego przekonania narodziła się marka Happy Plugs.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Happy Plugs oferuje zawsze:

  • Atrakcyjne cenowo designerskie słuchawki i akcesoria
  • 14 dniowy zwrot towaru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Happy Plugs, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.