Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Marka Hexeline powstała w 1981 roku z pasji tworzenia ubiorów dla kobiet ceniących najwyższą jakość i wyrafinowany styl. Kolekcje Hexeline to propozycje ubiorów biznesowych, klasycznych, linie z pogranicza stylu sportowego a także kreacje wieczorowe. Wszystkie projekty łączy jedno – konsekwentny styl i niewymuszona elegancja. Marka wyróżniona tytułem Superbrands 2012.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Hexeline

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w Hexeline

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Hexeline oferuje zawsze:

  • Wyjątkowe krawiectwo dla wyjątkowych kobiet
  • Polska marka istniejąca na rynku polskim od 1981 roku
  • Marka wielokrotnie wyróżniana w konkursie „Doskonałość Mody”

Ważne informacje

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Hexeline, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria