Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Hotelopia

Uzyskaj aż do 2,25% zwrotu za zakup w Hotelopia

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Hotelopia jest jednym z wiodących biur podróży, oferującym rezerwacje na hotele, transfery i bilety na różne wydarzenia. Tworzymy grupę Hotelbeds Group, uznanego i zaufanego dostawcy, którego główna siedziba znajduje się w Palma de Mallorca w Hiszpanii.

Sprzedając hotele od 2004 roku, nasze obecne portfolio oferuje ponad 70 000 hoteli w ponad 7500 miejscowościach na całym świecie. Nasza strona internetowa jest dostępna w 16 językach z opcją płatności w 35 różnych walutach. Oferujemy prosty proces rezerwacji "3 kroki". Dodatkowo w wielu naszych obiektach możesz zapłacić online lub po dotarciu do hotelu. Dzięki temu mamy wszystko, aby zaspokoić twoje osobiste potrzeby.

Jedyna decyzja jaką musisz podjąć to "gdzie chcesz zostać z Hotelopia".

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Hotelopia oferuje zawsze:

  • Prosty system rezerwacji z natychmiastowym potwierdzeniem
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Dostępny w 16 językach i 35 walutach

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 365 dni po wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Hotelopia, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.