Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ideashirt

Zyskaj 3,85% cashback za zakupy w Ideashirt

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Ideashirt.pl - to jeden z najbardziej znanych na polskim rynku sklepów specjalizujących się w wykonywaniu profesjonalnych nadruków na odzieży i gadżetach. Klienci cenią sobie usługi Ideashirt.pl przede wszystkim za szybką i bezproblemową realizację zamówień oraz wysoką jakość nadruków na tekstyliach. W ich ofercie można znaleźć nie tylko koszulkę czy bluzy z nadrukiem, posiadają także świetne gadżety, na których wykonują znakowanie, takie jak kubki, puzzle, etui na telefony, plecaki, torby czy saszetki i pluszowe misie. Realizują wysyłkę na terenie całej Polski oraz za granicę.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ideashirt oferuje zawsze:

  • Darmowa wysyłka od 149 zł
  • Ekspresowa wysyłka zamówień

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Ideashirt, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.