Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kody Mody to sklep internetowy z ubraniami i dodatkami od polskich i zagranicznych projektantów. Poza szerokim asortymentem ubrań i dodatków znajdziesz w nim także meble i dodatki do domu, po atrakcyjnych cenach. W sklepie Kody Mody znajdziesz produkty wpisujące się w najnowsze światowe trendy mieszania najnowszych kolekcji z tym co mamy już w szafie. Tworzenia w ten sposób własnego nietuzinkowego stylu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kody Mody

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w Kody Mody

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Kody Mody oferuje zawsze:

  • Ekskluzywna, markowa odzież i dodatki zgodne z najnowszymi trendami
  • Polskie i zagraniczne marki
  • Meble i dekoracje dla domu

Ważne informacje

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Kody Mody, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Ubrania i Akcesoria i Uroda i Zdrowie