Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konto Osobiste Citi Priority

Uzyskaj 67.50 zł zwrotu za zakup w Konto Osobiste Citi Priority

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza zostanie otwarte konto (dla nowych klientów).

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Citi Priority: 0 zł za konto osobiste, przy średnim saldzie 30 000 zł lub wpływach min. 5 000 zł miesięcznie, 0 zł za konta walutowe i brak kosztów przewalutowania przy płatności kartą podłączoną do konta w EUR, USD lub GBP, 0 zł prowizji Citi Handlowy za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce i za granicą, 0 zł za szybkie wpłaty na konto w sieci wpłatomatów Euronet.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza zostanie otwarte konto (dla nowych klientów).

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Konto Osobiste Citi Priority, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.