Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konto Otwarte na Ciebie dla obcokrajowców

Uzyskaj 52,50 zł zwrotu za zakupy w Konto Otwarte na Ciebie dla obcokrajowców

Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na podstawie wysłanego formularza zostanie założone konto oraz wykonana minimum 1 płatność w ciągu miesiąca od otwarcia konta.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК Рахунок відкритий на вас ОБЕРІТЬ КАРТУ, ЯКА НАЙКРАЩЕ ВІДПОВІДАЄ ВАШИМ ПОТРЕБАМ

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Konto Otwarte na Ciebie dla obcokrajowców oferuje zawsze:

  • Картка відкрита на світ Для тих, хто любить подорожувати Картка відкрита на світ
  • Картка відкрита на електронний світ
  • Картка відкрита на сьогодні
  • Валютна картка

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Konto Otwarte na Ciebie dla obcokrajowców , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.