Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kopalnia Kawy

Uzyskaj 7,5% zwrotu za zakup w Kopalnia Kawy

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Kopalnia Kawy powstała z myślą o wszystkich miłośnikach dobrej kawy.

W naszej palarni można nie tylko wypić filiżankę napoju, który został przyrządzony z pieczołowitością gwarantującą najwyższej jakości smak, ale też kupić świeżo palone ziarna kaw z różnych zakątków świata.

Postaraliśmy się, żeby nasi goście mogli spędzić wizytę w naszym lokalu w wygodnych warunkach, w spokoju poświęcić się lekturze bądź rozmowie ze znajomymi. Oczywiście przy kubku przepysznej kawy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kopalnia Kawy oferuje zawsze:

  • ZROBIĆ KOMUŚ KAWĘ, TO JAKBY GO PRZYTULIĆ!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Kopalnia Kawy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.