Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Księgarnia Edukacyjna to sklep internetowy z kompleksową ofertą dla szkoły, nauczyciela, ucznia i rodzica. Publikacje opatrzone są logo: MAC Edukacja, JUKA - 91 i Poltext, które od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród nauczycieli, studentów, uczniów, rodziców i należą do najczęściej wybieranych na rynku. W sklepie można także znaleźć pomoce dydaktyczne, które urozmaicą lekcje i pomogą dzieciom lepiej zrozumieć poruszane tematy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.4% zwrotu za zakup w ksiegarnia-edukacyjna.pl

ksiegarnia-edukacyjna.pl oferuje zawsze:

  • Podręczniki, książki, zabawki i pomoce dydaktyczne
  • Dostawa kurierem w ciągu 48 godzin
  • Zawsze aktualne wydania

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w ksiegarnia-edukacyjna.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.