Kuptravel.pl

Uzyskaj 2.5% zwrotu za zakup w Kuptravel.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Kuptravel.pl to pierwszy w Polsce multimedialny klub travelowy z niezwykle bogatą ofertą m.in. wycieczek, weekendów spa, wycieczek egzotycznych, kolonii i obozów. Kuptravel.pl oferuje specjalnie wyselekcjonowane wyjazdy zarówno w Polsce jak i za granicą.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.5% zwrotu za zakup w Kuptravel.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Kuptravel.pl oferuje zawsze:

  • Bogata oferta wycieczek, wczasów all inclusive, pobytów spa i nie tylko
  • Unikatowe oferty

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli ma miejsce po opłaceniu rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym rezerwacja została opłacona.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni od czasu opłacenia rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Kuptravel.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże i Rozrywka i relaks