Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

LoanMe jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową, oferującą Klientom pożyczki gotówkowe. Misją firmy jest pomagać Klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

LoanMe

Uzyskaj 2.85% zwrotu za zakup w LoanMe

Zwrot zostanie przyznany za uruchomioną pożyczkę pod warunkiem, że wniosek pochodzi od nowego Klienta. Nowy Klient to taki, który nie jest obecny w bazie LoanMe lub któremu w ciągu ostatnich 90 dni nie udzielono pożyczki lub który nie ma w LoanMe aktywnej pożyczki. Poprzez aktywną pożyczkę rozumiemy, że Klientowi udzielono pożyczkę, ale nie spłacił wszystkich jej rat.

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za uruchomioną pożyczkę pod warunkiem, że wniosek pochodzi od nowego Klienta. Nowy Klient to taki, który nie jest obecny w bazie LoanMe lub któremu w ciągu ostatnich 90 dni nie udzielono pożyczki lub który nie ma w LoanMe aktywnej pożyczki. Poprzez aktywną pożyczkę rozumiemy, że Klientowi udzielono pożyczkę, ale nie spłacił wszystkich jej rat.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w LoanMe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia