Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Loans 4 Players

Uzyskaj 33,50 zł zwrotu za zakup w Loans 4 Players

Zwrot zostanie przyznany za poprawnie wypełniony wniosek o pożyczkę pod warunkiem, że nastąpi pozytywna weryfikacja danych i zdolności kredytowej (decyzja pozytywna). Oraz gdy na podstawie wniosku zostanie wypłacona pożyczka. Zwrot nie będzie naliczany w przypadku wniosków ze zdublowanym numerem PESEL wysłanych w ciągu tego samego miesiąca oraz w przypadku odstąpienia od umowy lub spłaty pożyczki do 14 dni od momentu podpisania umowy.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Loans 4 Players to wygodna pożyczka od 2000 do 15 000 złotych. Możliwość rozłożenia spłaty na 24 wygodne raty. To także minimalna ilość formalności, pełny wniosek online i błyskawiczny przelew na konto.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 90 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Loans 4 Players, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.