mBank

Uzyskaj 95 zł zwrotu za zakup w mBank

Przejdź do mBank

Uruchamiając bezpłatny rachunek firmowy mBanku już pierwszego dnia zyskujesz możliwość wnioskowania o przyznanie limitu kredytowego w wysokości 10 000 zł. W przypadku konta mBiznes nie pobierane są opłaty za dokonywane przez Internet przelewy do ZUS i US.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 95 zł zwrotu za zakup w mBank

Przejdź do mBank

mBank oferuje zawsze:

  • Bezpłatny rachunek firmowy
  • Już pierwszego dnia możliwość wnioskowania o przyznanie limitu kredytowego w wysokości 10 000 zł

Ważne informacje

Cashback przyznany będzie pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, zostanie podpisana umowa. Cashback nie zostanie jednak naliczony, jeżeli wniosek o otwarcie rachunku pochodzić będzie od osoby, która do dnia złożenia formularza została już zarejestrowana jako wnioskująca o otwarcie konta firmowego w mBanku. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie mBanku nie będzie kwalifikowany do uzyskania cashbacku.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w mBank, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia