Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

NaszeZoo.pl to sklep dla wszystkich kochających swoje domowe zwierzaki. Znajdziesz tutaj akcesoria, pokarm i wszystko co potrzeba do zdrowego i zbilansowanego wychowania swojego pupila.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 4.3% zwrotu za zakup w NaszeZoo.pl

Poziomy zwrotu

Pozostałe kategorie 4.3%
Karmy i żwirki 0.6%

Wszystkie poziomy zwrotów

NaszeZoo.pl oferuje zawsze:

  • Przysmaki, akcesoria, ubranka i produkty do pielęgnacji zwierząt
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w NaszeZoo.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w NaszeZoo.pl

NaszeZoo.pl oferuje zwrot aż do 4.3%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Pozostałe kategorie 4.3%
Karmy i żwirki 0.6%