Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Natura house

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Natura house

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Pielęgnacja ciała, włosów i twarzy z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków jest obecnie priorytetem wielu ludzi dbających zarówno o swój wygląd, jak i ochronę środowiska.

Jeśli Ty też poszukujesz takich kosmetyków, to koniecznie odwiedź stronę sklepu Natura House i podążaj za pielęgnacyjnymi trendami!

Natura House - naturalne biokosmetyki

Sklep naturahouse.pl powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na naturalne kosmetyki, które posiadają właściwości lecznicze, ale i pobudzają procesy regeneracji i przywracają stan równowagi skóry.

Właściciele sklepu często określają swoje produkty jako biokosmetyki lub kosmetyki ekologiczne, ponieważ bazują głównie na naturalnych, biotechnologicznych składnikach i nie zawierają sztucznych aromatów, SLS-ów czy parabenów.

Dodatkowo Natura House zmniejsza zużycie plastiku, więc zamówione produkty otrzymasz zapakowane w karton wypełniony ekologicznym skropakiem, papierem teksturowym lub krajanką makulaturową.

Natura House - znane i lubiane marki kosmetyków

Na stronie naturahouse.pl znajdziesz znane marki naturalnych kosmetyków, które charakteryzują się innowacyjnymi i niekonwencjonalnymi recepturami.

Natura House posiada w swojej ofercie kosmetyki marki INSIGHT, które chronią zdrowie i blask włosów.

Produkty marki Mokosh doskonale odżywią skórę oraz uchronią przed działaniem szkodliwych czynników środowiska. Po prostu odwiedź stronę naturahouse.pl i wybierz samodzielnie naturalne kosmetyki pielęgnacyjne dopasowane do Twoich potrzeb.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Natura house oferuje zawsze:

  • Ekologiczne, naturalne kosmetyki do włosów i ciała.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Natura house, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.