NENUKKO

Uzyskaj 1% zwrotu za zakup w NENUKKO

Przejdź do NENUKKO

NENUKKO to marka odzieżowa, której styl odwołuje się do uniseksualnej prostoty. Ubrania tej marki przeznaczon są dla indywidualistów i fanów twórczego nastawienia do wzornictwa. Kolekcje marki stanowią alternatywę wobec trendów panujących w tak zwanym „głównym nurcie”, którego produkty powstają na masową skalę. Kolekcje NENUKKO mają zadowalać gusta klienta poszukującego nieszablonowych rozwiązań w zakresie odzieży miejskiej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1% zwrotu za zakup w NENUKKO

Przejdź do NENUKKO

NENUKKO oferuje zawsze:

  • Ubrania i akcesoria od polskich projektantów

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w NENUKKO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria