Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

NOTUS Finanse S.A.-  Kredyt mieszkaniowy

Uzyskaj aż do 0,12% zwrotu za zakup w NOTUS Finanse S.A.- Kredyt mieszkaniowy

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Zwrot 5zł zostanie przyznany za poprawny wniosek zostanie przyznane za lead, który został potwierdzony i przekazany do Działu Sprzedaży.

Zwrot 0.12%- od wartości wypłaconego kredytu - zostanie wypłacone pod warunkiem, że nie zostanie wypowiedziana umowa kredytu.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
NOTUS Finanse S.A. jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. NOTUS to najlepsze kredyty hipoteczne - oferta 16 banków w jednym miejscu. Marka posiada liczne oddziały w całej Polsce. Zespół ekspertów liczy ponad 800 osób. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych i ubezpieczeniowych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

NOTUS Finanse S.A.- Kredyt mieszkaniowy oferuje zawsze:

  • Bezpłatnie porównamy najlepsze oferty w ponad 16 bankach

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni od podpisanej umowy

Po dokonaniu zakupu w NOTUS Finanse S.A.- Kredyt mieszkaniowy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.