Pakamera.pl

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w Pakamera.pl

Przejdź do Pakamera.pl

Aktualne oferty od Pakamera.pl

  Jesteś super! Kubek Gigant na Dzień Chłopaka w promocyjnej cenie!

  Kubek o pojemności 1l z zaokrąglonym uchem wykonany jest z białej polskiej porcelany cechującej się wysoką jakością. Napis nanoszony jest ręcznie, bez szablonów każdy z nich nieco się od siebie różni....

  Przeczytaj więcej

Pakamera.pl to miejsce, w którym każdy uzdolniony projektant ma szansę zaprezentować swoje pomysły przedstawione w postaci produktów dla domu, ozdób, ubrań i akcesoriów. Odzież, biżuteria, akcesoria wszystko wykonane ręcznie, unikalne i dla Ciebie! Nie musisz rezygnować z oryginalności i nie musisz wydawać fortuny na formowanie swojego niepowtarzalnego, nietuzinkowego stylu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w Pakamera.pl

Przejdź do Pakamera.pl

Pakamera.pl oferuje zawsze:

 • Odzież, biżuteria oraz elementy wyposażenia wnętrz od najzdolniejszych projektantów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Pakamera.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Jesteś super! Kubek Gigant na Dzień Chłopaka w promocyjnej cenie!

  Tymczasowa Kampania

  Kubek o pojemności 1l z zaokrąglonym uchem wykonany jest z białej polskiej porcelany cechującej się wysoką jakością. Napis nanoszony jest ręcznie, bez szablonów każdy z nich nieco się od siebie różni. Zakupisz go teraz w promocyjnej cenie w Pakamera. Przejdź do oferty!

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Dzieci i Rozrywka i relaks