Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pozellantreff to niemiecki sklep internetowy oferujący wyroby porcelanowe, szklane i ceramiczne takich marek jak Villeroy & Boch, Rosenthal, Rosenthal Versace, Wedgwood, Le Creuset i wiele innych.

Sklep powstał w 1999 roku i był jednym z pierwszych oferujących tego rodzaju produktu online. Aktualnie posiada ponad 360 000 użytkowników na całym świecie. Porzellantreff przykłada dużą wagą zarówno do najwyższej jakości oferowanych prodktów oraz do obsługi klienta.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Porzellantreff

Uzyskaj 4.9% zwrotu za zakup w Porzellantreff

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Porzellantreff oferuje zawsze:

  • Zastawa kuchenna najwyższej jakości
  • Ponad 125 000 produktów
  • Darmowy zwrot do 30 dni

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Porzellantreff, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród