Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Produceshop

Uzyskaj 4,5% zwrotu za zakup w Produceshop

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Produceshop ułatwia Ci życie

ProduceShop jest młodym i dynamicznym E-Commerce, specjalizującym się w produkcji i sprzedaży mebli wewnętrznych i zewnętrznych w Europie. Dzięki wyrafinowanemu i niepowtarzalnemu stylowi produkuje i dystrybuuje meble i elementy ogrodowe, akcesoria, produkty oświetleniowe, baseny, gry dla dzieci, elementy wyposażenia kąpielisk i wiele innych. Ta różnorodność produktów w połączeniu z naciskiem na jakość i wzornictwo pozwoliła naszemu sklepowi internetowemu stać się liderem w branży z tysiącami przesyłek dziennie w całej Europie i ponad 1,7 mln obsługiwanych klientów. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz tysięcy artykułów z katalogu, który ProduceShop stara się codziennie ulepszać i poszerzać.

Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i mają jeden cel: oferować rozwiązania projektowe o najlepszym możliwym stosunku jakości do ceny; w celu przekształcenia środowisk wewnętrznych i zewnętrznych w przyjazne miejsca, z niezrównaną dbałością o szczegóły, elegancją i stylem. Bogactwo oferty w zakresie wyposażenia wnętrz i przestrzeni zewnętrznych zawsze było największą siłą ProduceShop.

Pod tym względem nasz e-commerce różni się od wszystkich innych: zespół ekspertów projektantów, architektów, projektantów wnętrz i inżynierów w zespołach i grupach fokusowych stale ocenia nowe propozycje produktów, które mają być włączone do naszej kolekcji i wybiera tylko i wyłącznie najlepsze produkty w odniesieniu do jakości, metod produkcji i estetyki, aby zapewnić naszym klientom produkt najwyższej jakości.

To jest nasza filozofia. Spełniać życzenia klientów w morzu ofert online. W dzisiejszych czasach potencjalni nabywcy muszą poruszać się po niezliczonych, identycznych ofertach na największych portalach sprzedaży online. Z drugiej strony, ProduceShop oferuje swoim klientom produkty, które zostały już wyselekcjonowane przez nasz zespół ekspertów, dzięki czemu nie muszą oni przedzierać się przez niekończące się strony produktów.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze i widzimy to każdego dnia, obserwując sukces naszych produktów na rynku europejskim. Dlatego też w wielkim świecie ofert online, w ProduceShop znajdziesz tylko i wyłącznie wybór najlepszych produktów pod względem jakości, ceny, funkcjonalności i wzornictwa. Nie ma sensu wybierać spośród setek praktycznie identycznych produktów: my już dokonaliśmy dla Ciebie właściwego wyboru, ułatwiając Ci życie i oszczędzając mnóstwo czasu.

Jeśli cena nie jest konkurencyjna, nawet nie wybieramy produktu; jeśli jakość nie jest odpowiednia, produkt nie jest umieszczany w sieci. Dlatego właśnie ProduceShop upraszcza Twoje życie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Produceshop oferuje zawsze:

  • roduceShop wybrał dla Ciebie najlepsze produkty na rynku, aby ułatwić Ci życie: Smart buy, Easy life!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Produceshop, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.